Hakkımızda

İNTEGRAL YAPI GRUBU TARİHÇE
Müksa Makina iplik sanayi makina üretimi,
MR Birlik Boya sanayi boyası, dış cephe boya üreti
Bensu Yapı mimarlık ve dekorasyon iç dizayn işleri yapmaktadır.
Bursa’nın yapı ve inşaat sektöründe sürekli gelişim gösteren İntegral Yapı Grubu; köklü, dinamik ve yenilikçi yapısıyla 2015 yılında genç Dinamik kadrosuyla İntegral Konut adıyla sektöre giriş yaptı.

Aile dayanışmasının getirdiği güç birliği ve deneyimiyle başta inşaat ve yapı sektörü, sağlık ve aydınlatma gibi sektörlerde hizmet vermekte olan İntegral Konut Bursa’daki yeni projelerini Bensu Etap Evleri markasıyla yürütmekte olup şehir merkezinin avantajlarını kullanmak isteyenlerin tercih nedeni olmaya devam etmektedir.

MİSYON – VİZYON

Projelendirmede, yapımda ve yönetimde çevremize duyduğumuz saygıyla, kaliteden ödün vermeden taahhütlerimizi zamanında yerine getirerek, sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almaktır.

Modern yaşamın ihtiyaçları doğrultusunda, yaptığımız ve yapacağımız her projede müşterilerimize kaliteli, estetik, konforlu, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmaktır.

İnsana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek, ahenkli, dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktır.

Rekabetçi bir dünyada ülkemizin gücüne destek vermek, bu amaçla alanımızla ilgili bilimsel, araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirmek, kaliteli insan kaynağımızla sektörde öncü ve ufuk açıcı lider bir kuruluş olmaktır.